Den Boogaard

Gastvrijheid, gemoedelijkheid, prachtige theaterfaciliteiten en gratis parkeren voor de deur maken Den Boogaard tot het hart van de samenleving in Moergestel. Met een Rabopunt en een bibliotheek, SVM en een theater in huis is het een niet meer weg te denken Sociaal Cultureel centrum. Met swingende dansavonden, Moergestelse verenigingen en muziek-en danslessen! Den Boogaard is hét cultuurcentrum in Moergestel.

Download hier ons logo:
PDF: Logo Den Boogaard PDF
JPG: Logo Den Boogaard JPG
EPS: Logo Den Boogaard EPS

Openingstijden

Openingstijden Den Boogaard:

Maandag t/m vrijdag: 09.00-23.00 uur
Zaterdag en zondag: Geopend bij activiteiten

De openingstijden kunnen afwijken bij activiteiten en evenementen.

Parkeren

Parkeren bij Den Boogaard in Moergestel kan gratis op het Sint Jansplein. Zorg dat u in de vakken parkeert.

Contact

Het kantoor van Den Boogaard is gevestigd in Tiliander. U kunt contact opnemen met:

Directie
Ruud van Eeten
directie@tiliander.com

Horeca en verhuringen
Coran van Iersel
horeca@tiliander.com

Horeca en Beheer
Lars Wessels
larswessels@denboogaard.nl

Secretariaat
Gülsevim Sarikaya
secretariaat@tiliander.com

Techniek
Roy Klomp
techniek@tiliander.com

Administratie
Inge Vingerhoets
administratie@tiliander.com

Financiën
Wil van Rijsbergen
financien@tiliander.com

Beheer
Hans Heesakkers
beheer@tiliander.com

Publiciteit
Lizan Pennings
publiciteit@tiliander.com